Эко пухнастики & Стиль в деталях:)

Як і з чим носити пухнастий клатч?

Перед презентацією колекції “Море Життя” хочу нагадати про наявність яскравих пухнастиків із колекції “Colors of the World”. Мене часто запитують, з чим і як його носити?. Сьогодні окремий пост, присвячений цьому питанню.
По-перше – це може буди ваша шапка.

Лук № 1
Пальто халат нейтрального кольору (VEG COUTURE), кросівки (ZARA), спідниця з еко замші (VEG COUTURE), біла сорочка ( MANGO)

1

2

3

Лук №2
Туфлі на шпильці, пальто халат (VEG COUTURE), окуляри (PRADA)


До речі, пальто халат розроблене, в процесі пошуку пальто трансформеру для мандрівок. Я вважаю, що верхній одяг має пасувати до будь якого образу з шафи. Для мене принциповою є ціна, вона повинна бути розумною, як і якість тканини, та особливо, пошиву. Скажу чесно, все що я бачила в масс маркеті  мене гірко розчаровувало. Ціни наших дизайнерів мені не зрозумілі. Мабуть ми з різних світів))) Зараз в мене є найкраще пальто, коштує воно 3900 гривень ;) Також є двосторонній  варіант, який  я продемонструю 23 жовтня під час презентації  колекції  «Море Життя».

4

5

6

Окрема подяка за найкращі сережки Альона Мілінчук. Ця дівчина робить неймовірні речі. Енергетично чисті, заряджені коханням та турботою. Альона створює прикраси під вас персонально і кожен аксесуар має свій намір і характер:)

8

7

10

9

12

11

Фотограф — Аня Гольцберг