Look Book «Коллекція Colors of the World»

Всесвіт нескінченний та єдиний, і всі процеси в ньому нероздільно пов’язані. За допомогою свого бренду VEG COUTURE я пропоную спробувати нову якість життя – красу, втілену у екологічно чистих колекціях одягу. Одягу у руслі етичної моди, який спонукає пробудити у собі природу жіночності, нагадуючи про диво життя у всіх його проявах.

Розкіш полягає не у перевазі людей над тваринами та жорстокому використанні  їх хутра. Я впевнена, що сила справжньої розкоші – в усвідомленні гармонії буття. Гармонії зі своєю душею і всесвітом. Ідеологія, яку я вкладаю в колекцію Colors of the World – свідомий вибір не руйнувати, а створювати. Будучи засновником та дизайнером бренду VEG COUTURE, я не просто створюю речі красивими, але й наділяю кожну з них власною історією, що робить ці вироби справді особливими.   

IMG_4163

IMG_4159

Принцип свободи і гуманного поводження з оточуючим світом – це невід’ємна частина мого життя та діяльності, і саме він став основою моєї колекції Colors of the World. В рамках цією колекції я створила розкішні шуби та жилети, а також стильні зручні клатчі, які покликані допомогти кожній жінці бути красивою і зовні, і всередині

обложка2

IMG_4089

Еко шуба – справжній хіт цієї зими! Її власниця завжди буде виглядати яскраво і водночас буде почувати себе комфортно майже за будь-який природніх умов. Матеріал, який я використовую для своїх виробів, здатен зігріти навіть при температурі до -10. Штучне еко хутро, з якого створюються шуби, жилети та клатчі колекції Colors of the World, було ретельно підібрано та спеціально привезено з Німеччини. Це матеріал преміум-класу,  що і візуально, і тактильно максимально нагадує натуральне хутро, але для створення якого не постраждала жодна тваринка.  

IMG_4363

Яскравий і стильній образ цієї осені допоможуть створити жилети зі штучного хутра, а взимку – еко шуби, які представлені у двох різних варіантах довжини і задовольнять потреби будь-якої сучасної дівчини. А зручні і стильні клатчі – вдале довершення жіночності,що втілена у колекції.

IMG_4396

Особливе місце в створенні одягу лінії Colors of the World відіграють фарби природи. Саме колір  допомагає розкрити індивідуальність і розставити влучні акценті. Кольори, якими надихає всесвіт – могутнє джерело енергії, яку я втілюю одязі, який створюю.

Одяг колекції  Colors of the World зі штучного еко хутра зігріє не тільки тіло, але й душу☺

IMG_4375

Замовити шубу, жилетку або сумку клатч можна за номером

+380953254414 

https://www.facebook.com/AnastasiaMuzykavegartist/?pnref=lhc

Дизайнер&Ідеолог — Анастасія Музика

Фотограф — Аня Гольцберг

Зачіска — Artevilla

Макіяж — Іра Джуз